Koliba

Bola postavená v duchu tradičnej ľudovej architektúry ľudu severnej Oravy v dedine Zuberec. Už od roku 2001 je neodmysliteľnou súčasťou cestovného ruchu malebnej oravskej krajiny pod Roháčmi

V neopakovateľnej atmosfére za zvuku tónov ľudovej hudby zo Zuberca ochutnáte kulinárske špeciality a nápoje z regiónu, doplnené o “klasickú” ponuku z nášho jedálneho lístka. Oravská zabíjačka, oravské, gazdovské, furmanské, či bryndzové halušky a pirohy, či jelení guláš spestrený dúškom čučoriedkovice /po našom hafirovice/ alebo borovičky s horcom určite príjemne podráždia Vaše chuťové poháriky. Na našom salaši si opečiete báječnú oravskú slaninku, v krbovej miestnosti sa môžete zahryznúť do pečeného prasiatka, v salóniku s krbom si pri blikajúcom ohni štrngnete s pohárom dobrého vínka. Povestný čerstvý oravský vzduch Vás spolu s našimi nápojmi osvieži pri posedení na terase.

V apartmánoch a izbách v kolibe, penzióne, ale i na súkromí môžete príjemne odddychovať, snívať svoje sny. Relax Vám zabezpečí vírivka, 3 sauny /fínska, infra, parná/, na tých čo majú radi šport a zábavu čaká tenisový kurt, bowling, biliard, či stolný tenis a aj stolný futbal.

Variabilita našich priestorov a služieb poskytuje optimálne podmienky pre rodinnú oslavu, či firemné stretnutie. Svadba, výročie, recepcia, prednáška, prijímanie, jubileum, školenie, promócia, alebo iba chvíľkové zabudnutie na pracovný stres pri dobrom jedle, pití. S rodinou, priateľmi, kolegami. V čarovnej atmosfére interiéru zladeného s interiérom Koliby Josu.

Jednotlivé priestory môžete využiť samostatne, prípadne spolu s ostatnými. Okrem štandardných služieb Vám môžeme pripraviť jedálny a nápojový lístok na želanie, dodať cukrárske výrobky, pozvať ľudovú hudbu, vyzdobiť stoly, interiér.